LADISLAV ZEZULÁK
734 401 734
Kontakt
VodoinstalaceTopeníKanalizace

Topení a topenářské práce

Topení je nezbytným základem pro příjemné prostředí v rodinných domech, bytech, ale i průmyslových objektech. Naše firma nabízí kompletní portfolio topenářských prací. Topné systémy instalujeme v mědi, kovu a plastu. Alfou a omegou je montáž ústředního topení do veškerých typů objektů. Provádíme samozřejmě i rekonstrukci stávajícího ústředního topení s výměnou topných těles a plynových kotlů.

Příjemným způsobem vytapění bez rušivých elementů v interiéru, kterými pro někoho mohou být topná tělesa, je podlahové vytápění, které Vám namontujeme tak, aby spolehlivě fungovalo dlouhá léta a splňovalo Vaše představy a požadavky.

Dále Vám můžeme z oblasti topení nabídnout například regulaci topných systému, jejich dopouštění, odvzdušnění a následné uvedení do provozu.

Máte závadu na Vašem domovním rozvodu tepla a nevíte si rady? Nevadí, závadu vyhledáme a navrhneme pro Vás nejvýhodnější způsob opravy a tu následně rychle provedeme.

Závěrem zmiňme výměny radiátorů, tlakové zkoušky těsnosti potrubí, napuštění topného systému a mnohé další služby, které naleznete ve výčtu níže. Provádíme záruční i pozáruční servis topení, spolehněte se na naše mnohaleté zkušenosti v oboru.

Topenářské práce - služby

Topení - reference

VodoinstalaceTopení TopeníTopení TopeníTopení TopeníTopení TopeníTopení TopeníTopení

Kontakt

Ladislav Zezulák  (ml.)
Ladislav Zezulák  (st.)

Budovatelů 916
Chrudim 2
537 01

Tel.:  734 401 734
Tel.:  734 401 734

info@voda-topeni-chrudim.cz

IČ:  76182819
IČ:  63578506

© Ladislav Zezulák | web: moje GRAFIKA