LADISLAV ZEZULÁK
734 401 734
Kontakt
VodoinstalaceTopeníKanalizace

Instalace vody, její rozvod a vodoinstalační práce

Stavíte nebo opravujete rodinný dům, čeká Vás rekonstrukce koupelny, bytového jádra nebo prostoru k Vašemu podníkání? Pak jistě budete potřebovat kvalitní rozvod vody, s ním související instalatérské práce a instalaci koupelnového vybavení.

Všechny práce zajistíme od cenové kalkulace, projektové dokumentace, přes samotné rozvody vody, topení nebo kanalizace, až po instalaci zařizovacích předmětů, což je vana, umyvadlo, sprchový kout vodovodní baterie, wc a další. Region naší činnosti v oblasti instalaterských prací nesahá jen po Chrudim, Pardubice, Hradec Králové, Přelouč, Svitavy, Vysoké Mýto, Slatiňany, Heřmanův Městec, ale i po celé ČR. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis.

Využijte rekonstrukce koupelny, bytového jádra na klíč a nemusíte se o nic starat. Můžete se spolehnout na naše bezmála 20ti leté zkušenosti v oboru!

Vodoinstalace - služby

Vodoinstalace - reference

VodoinstalaceVodoinstalace VodoinstalaceVodoinstalace VodoinstalaceVodoinstalace VodoinstalaceVodoinstalace VodoinstalaceVodoinstalace VodoinstalaceVodoinstalace VodoinstalaceVodoinstalace VodoinstalaceVodoinstalace VodoinstalaceVodoinstalace

Kontakt

Ladislav Zezulák  (ml.)
Ladislav Zezulák  (st.)

Budovatelů 916
Chrudim 2
537 01

Tel.:  734 401 734
Tel.:  734 401 734

info@voda-topeni-chrudim.cz

IČ:  76182819
IČ:  63578506

© Ladislav Zezulák | web: moje GRAFIKA